Buto, namo įgarsinimo sistema, pasidaryk pats (DIY)

Up2Stream WiFi ir BlueTooth garso sistema. Ši garso sistema audio šaltinį gali paimti tiek WiFi, tiek BlueTooth keliu. Pats audio šaltinis gali būti tiek debesyje (cloud), telefone (smartphone), tiek paduodama interneto srautu (NAS), USB raktas, audio In (AUX). Pati įgarsinimo sistema gali dirbti tarpusavyje multiroom, ir multizone būdais. Pažiūrėjus į paveiksliuką matome, kad multiroom variante, turime Master šaltinį, ir 3 slave įrenginius. Garsas sklinda iš Master į Slave. Multizone varinate, turime kelis Master šaltinius, ir kelis Slave įrenginius. Garsas sklinda iš vieno Master (Zona A) į vieną Slave (Zona A) įrenginį, lygiai tiaip pat elgiasi Zona B. Garso šaltiniai skirtingi. Sukeisti vietomis Slave-Master-Zona yra patogu ir paprasta, ir valdoma smartphone pagalba. (4STREAM app) Egzistuoja Mini ir Pro versijos.
Mini ir Pro versijos skiriasi tik papildomomis įėjimo ir išėjimo jungtimis ir galimybėmis. Tačiau abi versijos turi WiFi 2,4 Ghz, taip pat abi turi BlueTooch, ir abi turi audio out išėjimą į stiprintuvą.

Visa įranga yra perkama Aliexpress parduotuvėje, ir reikalinga įranga yra:
Bent vienas Up2Stream įrenginys (Mini, PRO)
5V maitinimo blokas. (man pavyko „pagauti“ 1,56 euro vienetas kainą, galima pagauti ir žemiau euro.). Reikalingas 5V, 1A.
Stiprintuvai. Aš naudoju paprastutį D klasės skaitmeninį stiprintuvą. TPA3118 mikroschemos pagrindu. Stiprintuvo galia: 60W.
Stiprintuvams maitinimo šaltinis: 12V. 8A.
Stiprintuvams privalomas filtras. Jis nekritiškas, konstruoju pats. Galima leisti ir be filtro, tačiau pauzėse didelis pašalinis fonas.